כל הפקה חשובה ומקבלת את היחס שמגיע לה


אולפנינו מעניק מגוון שירותים והינה כמה מעקרונות היסוד אשר הופכות אותנו לבחירה הנכונה בתחום המוסיקה:

יחס אישי וטיפול ווקאלי


אנו מאמינים כי מכל אחד ניתן להפיק שירה שתישמע איכותית וטובה במיקס הסופי. אנו עושים זאת בעזרת:
☑️ יחס אישי תוך מתן תשומת לב לפרטים הקטנים בעת הקלטת הזמר/ת. אם זה מתן ביטחון ואם זה לוודא שהזמר/ת נותנים את המקסימום ביצוע בשיר אותו אנו מקליטים – כל פרט כאן חשוב.
☑️ מיקרופון איכותי, תא הקלטות מופרד ואקוסטיקה מתאימה – הכל על מנת שאיכות ההקלטה תצא על הצד הטוב ביותר.
☑️ תיקון זיופים ועריכה מקצועית – בין אם אנו מקליטים זמר מקצועי או ילד ללא יכולות ווקאליות מרשימות, אנו דואגים “להלביש” על הקול שלו את האפקטים הנכונים וכמובן לתקן כל הברה על מנת שלא יווצר זיוף ואף לא הקטן ביותר.

אפקט המלודיה


כיום, רבים יודעים “להושיב ביט”, להוסיף שכבות של לופים מוכנים, בייס-ליין ו”וואלה” – יש לנו טראק.
אך הסוד במרבית הלהיטים, משהו שהיום אנו רואים במיוחד בז’אנר הפופ העצום, הוא הבניה המלודית.
מאז ומתמיד, עוד מתקופת “מוצארט” ו”שופן” – מלודיות היו הדבר שגרם לאנשים להתרגש ולהתלהב והרי שהביקוש הזה מעולם לא עזב את עולמנו. 
אצלנו בסטודיו נדאג לשמור על קו מלודי מרשים, מדויק ומתאים ל”ויז’ן” שלך עבור השיר וזאת בכדי שנפיק עבורך תוצר ייחודי שיגרום לכל אדם ליהנות להאזין לו.

הסוד בהפקת “להיט”


אנו יודעים, כתבתם מליון טקסטים ואולי ניסים לשדרג את אחד מהם לשיר ולא הבנתם מה לא עובד, מה חסר ובעיקר – למה הקליפ ביוטיוב תקוע על 600 צפיות?
לפני עשור או שני עשורים אפילו היה די בכך שיהיה בידך שיר טוב והקהל והסובבים אותך היו עושים את עבודת הפרסום בשבילך. חבר אחד משתף את השיר עם חבר אחר, מכר מספר לחברים שלו והרי לך “אפקט הדומינו” הישן והטוב.
אך כיום אנו נמצאים בעידן אחר. אינספור מוסיקאים ומפיקים בכל העולם הפכו את המקצוע “זמר” או “מוסיקאי” לא דבר שאינו קל להשגה אך עם זאת – לא בלתי אפשרי.
כעת, להבדיל מפעם, עליך גם לבלוט ויזואלית, כלומר, עליך לשלב עם השיר שלך קליפ מקצועי שימשוך את העין. את הקליפ ניתן לשתף באינספור מקומות ובעיקר ברשתות החברתיות ומכאן – גם השמיים אינם הגבול.

מיקס ומאסטרינג סופי


אז דיברנו על “טיפול ווקאלי” ונגענו בעולם הסאונד ובחשיבות שלו – כעת מגיע אחד השלבים המכריעים ביותר בכל שיר, בין אם מדובר בלהיט הבא של השנה או בין אם מדובר בהפקת שיר בר/בת מצווה: מיקס ומאסטרינג.
אמנם משובר ב-2 דברים שונים, “מיקס” ו”מאסטרינג” – עדיין מדובר כאן בשלבים אשר משרתים מטרה אחת חשובה והיא שהשיר ישמע טוב בכל מקום בו הוא יושמע. אם זה באוזניות כפתור, במערכת סטריאו בת 20 שנה או באולם אירועים מפואר עם מערכת סראונד.
עם ניסיון רב בתחום הפקת מוסיקה וסאונד, הן בארץ ובעיקר בחו”ל, באפשרותינו לדאוג שהסאונד של השיר שלכם לא יפול מההפקות הגדולות ביותר שהינכם שומעים ברדיו.

“מוסיקה היא הקסם היחידי שנתקלתי בו בחיי.

אין במוסיקה טריק כלשהו, היא טהורה והיא אמיתית.”

טום פטי